  • : CL-F192-PL12SW-A
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Тип на охлажданеAir cooling
СъвместимостThermaltake cooling systems
Скорост на вентилатора, rpm500 - 2000 RPM
Брой вентилатори3
Размер на вентилатора, mm120 x 120 x 25 mm
LED светлинаARGB
Консумирана мощност2.28 W
Волтаж, V12 V
Ниво на шума, dB31.2 dB-A
ЦвятBlack
Приложениеза специализирана употреба
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Тип на охлажданеAir cooling
Скорост на вентилатора, rpm2000
Брой вентилатори3
Тегло0.00кг
Thermaltake CT120 EX Reverse ARGB Sync 3 вентилатора с магнитно свързване
Подобрете охлаждането и визията на вашия компютър с пакета от 3 вентилатора Thermaltake CT120 EX Reverse ARGB Sync. Тези 120 мм вентилатори разполагат с обратни перки за впечатляващо осветление при всмукване, живи ARGB ефекти и магнитна система за лесно свързване и управление на кабелите.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
МоделCT120 EX Reverse ARGB Sync
Размери на вентилатора120 x 120 x 25 мм
Тип лагерХидравличен лагер
Максимална скорост2000 об/мин
Максимален въздушен поток65.82 CFM
Максимално статично налягане2.1 mm-H2O
Ниво на шум28.5 dB-A
Номинално напрежение12V (вентилатор) / 5V (LED)